м. Львів, вул. Хмельницького, 176, офіс 212

Нашим партнерам

01 Переваги для постійних клієнтів / 03

Переваги для постійних клієнтів

Найкраща ціна
У нас Ви знайдете кращі цінові пропозиції на ринку м’ясної продукції України.
Страхування від коливань вартості
Коливання вартості товару можуть негативно вплинути на прибуток Вашого бізнесу. Але не з нами – ми працюємо на попередньо затверджених умовах без різких змін.
Допомога в логістиці
Ми пишаємося нашою швидкою доставкою продукції клієнтам у будь-який регіон України.
Індивідуальні умови договору
Ми пропонуємо партнерам гнучкий індивідуальний підхід і готовність розглядати різні форми договору, умови постачання і доставки нашого товару.
Пріорітет у заявках
Бути нашим партнером не тільки вигідно, адже ми суттєво зекономимо Ваш час.
ексклюзив на асортимент
Ставши нашим партнером, Ви отримуєте доступ до розширеного асортименту продукції.
Максимальний термін розтермінування
Наша компанія подбала про створення найбільш лояльних умов розтермінування для партнерів.
Маркетинг підтримка
Компанія ЛембергМіт надає своїм партнерам постійну маркетингову підтримку. То ж Ви можете переконати клієнтів у якості свого товару, використовуючи наш бренд.

02 Чому варто довіряти саме нам? / 03

01

03

1/3

03 Ми гарантуємо / 03

Якість

Наш принцип – «якісно та швидко» забезпечимо Ваше виробництво необхідними партіями м’ясної продукції. Прислухаємося до побажань кожного клієнта, щоб запропонувати найвигідніші умови співпраці та зберегти свою репутацію у Ваших очах.

Розтермінування

Ми цінуємо кожного клієнта, тому для Вашої зручності пропонуємо розтермінування оплати. Всі деталі можна дізнатися у менеджера, зателефонувавши нам. Гарантуємо, що умови розтермінування Вас приємно здивують.

Свіжість

ЛембергМіт – еталон виробництва м’ясної продукції, тому ми дбаємо. щоб наші клієнти безперебійно отримували якісне свіже, охолоджене та заморожене м’ясо. Для цього сумлінно працює кожен співробітник нашої компанії.

Бронювання

Цінуємо Ваш час, тому пропонуємо можливість бронювання необхідного товару. Довіртеся професіоналам, замовляйте потрібну Вам м’ясну продукцію і будьте впевнені в якісному та своєчасному виконанні замовлення.